KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9671168
nr 967 1168
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad G Asplund, Hamn, motivet: 31x18
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2015
kl 20:10:48